-9%
-9%
|
#91013373
Patriot Exhaust H7324 Megaphone Pipes, 2 X 4 X 24 Inch, Each
1-5/8" / 3-1/2" x 30" / Plain1-5/8" / 4" x 30" / Plain2" / 4" x 24" / Plain
$89.17
/each
Factory Shipped
$98.09
Save $8.92
Quantity
Need Help? Call to Order
Add to a list
Share
Select a vehicle to verify Fitment
Select Vehicle
Key Specs
| MFG. Part # | H7324 |
| Brand | Patriot Exhaust |
| Exhaust Tubing Diameter | 2-5/8 Inch |
| Material Type | Mild Steel |
| Finish | Chrome |
Need To Know
Need help?
855.313.9176Quick and Easy Returns
Return PolicyPatriot Exhaust H7324 Details
Patriot Exhaust H7324 Details
A great looking, great sounding addition to any street rod. Made from chrome plated 18 gauge mild steel.
Item Details
24" long, 2" in and 4" outGuides & Documents
Patriot Exhaust H7324 Specifications
Patriot Exhaust H7324 Specifications
| KEY SPECS | |
|---|---|
| MFG. Part # | H7324 |
| Brand | Patriot Exhaust |
| Exhaust Tubing Diameter | 2-5/8 Inch |
| Material Type | Mild Steel |
| Finish | Chrome |
| GENERAL | |
| Inlet Diameter | 2.625" |
| Overall Length | 23.5" |
| Inside Diameter Small End | 1.88" |
| Outside Diameter Big End | 4.00" |
| GTIN Code | 694342503048 |
| Sold in Quantity | Each |
Ratings & Reviews
5
1 Review
Ratings & Reviews
5
1 Review
5
1 reviews
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
Filter by Ratings
chrome exhaust tips
5.0
9 years ago
corvetteman
Wichita Kansas
Verified
parts arrived on time, worked out great, nice quality product, no problems intalling
Would Recommend
Showing 1 of 1 reviews