|
#91054181
Speedway Universal Roof Cap
$37.99
/each
In Stock
Quantity
Need Help? Call to Order
Add to a list
Share
Select a vehicle to verify Fitment
Select Vehicle
Key Specs
| MFG. Part # | 91054181 |
| Brand | Speedway Motors |
| Overall Length | 44.00" |
| Material Type | Plastic |
| Color | Black |
Need To Know
Need help?
855.313.9176Quick and Easy Returns
Return PolicySpeedway Motors 91054181 Details
Speedway Motors 91054181 Details
- High impact universal plastic roof cap
- 44" long and 1-1/2" tall
- Available in black
- IMCA Approved
Speedway Motors 91054181 Specifications
Speedway Motors 91054181 Specifications
| KEY SPECS | |
|---|---|
| MFG. Part # | 91054181 |
| Brand | Speedway Motors |
| Overall Length | 44.00" |
| Material Type | Plastic |
| Color | Black |
| GENERAL | |
| Overall Height | 1.50" |
| Inside Height | 1.18" |
| Material Thickness | .09" |
| Sold in Quantity | Each |
Ratings & Reviews
5
1 Review
Ratings & Reviews
5
1 Review
5
1 reviews
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
Filter by Ratings
Still holding up
5.0
6 years ago
Bill
Bessemer Michigan
Verified
No complaints
Would Recommend
Showing 1 of 1 reviews

