|
#21219722
Lisle Corporation 19722 Catch-All Drip Pan, 24 X 36 X 1.5 Inch
- Ideal for use on showroom floors, garages, carports, or under equipment.
- Made of durable polyethylene material to assure longevity and flexibility
- Holds 8 quarts
$33.99
/each
In Stock
Order soon, only 3 left in stock!
Quantity
Need Help? Call to Order
Add to a list
Share
Product Summary
Universal Fit, 24.00" Overall Length
- Ideal for use on showroom floors, garages, carports, or under equipment.
- Made of durable polyethylene material to assure longevity and flexibility
- Holds 8 quarts
- Dimensions: 24" x 36" x 1 1/2"
Need To Know
Need help?
855.313.9176Quick and Easy Returns
Return PolicyLisle 19722 Details
Lisle 19722 Details
- Ideal for use on showroom floors, garages, carports, or under equipment.
- Made of durable polyethylene material to assure longevity and flexibility
- Holds 8 quarts
- Dimensions: 24" x 36" x 1 1/2"
Lisle 19722 Specifications
Lisle 19722 Specifications
| KEY SPECS | |
|---|---|
| MFG. Part # | 19722 |
| Brand | Lisle |
| GENERAL | |
| GTIN Code | 083045197225 |
| Notes | Holds 8 quarts. |
| Overall Height | 1.50" |
| Material Type | Plastic |
| Color | Black |
| Sold in Quantity | Each |
| Overall Length | 24.00" |
| Overall Width | 36.00" |
