-14%
-14%
|
#106212093B
AFCO 21209-3B Polyurethane Torque Link Bushing, Blu, 80, 2-1/4 OD
Green (50)Purple (60)Yellow (75)
$35.99
/each
Factory Shipped
$41.99
Save $6.00
Quantity
Need Help? Call to Order
Add to a list
Share
Select a vehicle to verify Fitment
Select Vehicle
Key Specs
| MFG. Part # | 21209-3B |
| Overall Height | 1.10" |
| Outside Diameter | 2.25" |
| Inside Diameter | .760" |
| Color | Blue |
Need To Know
Need help?
855.313.9176Quick and Easy Returns
Return PolicyAFCO 21209-3B Details
AFCO 21209-3B Details
Guides & Documents
Warranty Information
Click for details
Warranty Information
Click for details
Speedway Motors cannot facilitate the return of defective Afco products as they have requested to handle these directly with the consumer. For defective product support and Return Authorization, please contact Afco at +1 (800)-632-2320.
AFCO 21209-3B Specifications
AFCO 21209-3B Specifications
| KEY SPECS | |
|---|---|
| MFG. Part # | 21209-3B |
| Brand | AFCO |
| Overall Height | 1.10" |
| Outside Diameter | 2.25" |
| Inside Diameter | .760" |
| Color | Blue |
| GENERAL | |
| Durometer | 80 |
| Sold in Quantity | Each |
