-79%
-79%
|
#9652114
Stallard® Micro Sprint LR Lower Body Panel
- Closeout
- This is a closeout garage sale item. This is a new item in factory packaging we will no longer be carrying or stocking
$7.18
/each
In Stock
$34.99
Save $27.81
This is a closeout garage sale item. This is a new item in factory packaging we will no longer be carrying or stocking.
Quantity
Need Help? Call to Order
Add to a list
Select a vehicle to verify Fitment
Select Vehicle
Product Summary
Micro Sprint, Midget, 17.00" Overall Height, Aluminum
- Closeout
- This is a closeout garage sale item. This is a new item in factory packaging we will no longer be carrying or stocking
Need To Know
Need help?
855.313.9176Ineligible for Return
Contains items that cannot be returned
Speedway Motors 9652114 Details
Speedway Motors 9652114 Details
This left rear lower body panel from Stallard® Chassis is designed to close off the cockpit while offering protection from the chain. It attaches with quarter-turn fasteners.
- Overall Width - 15.00 Inches
- Overall Width - 17.00 Iches
- Material Thickness - .05 Inches
- Aluminum Material
- Natural Finish
- Sold Individually
Note: Fits ONLY 2012 and up Stallard® Chassis.
Speedway Motors 9652114 Specifications
Speedway Motors 9652114 Specifications
| KEY SPECS | |
|---|---|
| MFG. Part # | 9652114 |
| Brand | Speedway Motors |
| Garage Sale Type | Closeout |
| GENERAL | |
| Overall Height | 17.00" |
| Overall Width | 15.00" |
| Material Thickness | .05" |
| Material Type | Aluminum |
| Finish | Natural |
| Sold in Quantity | Each |
